Tehdit

Tehdit

986 (0)

Lütfullah KALELİ

Lütfullah KALELİ

900 Lü Yıllardan Buyana Değişen Pek Birşey Yok. Düşmanlarımızın sayısında bir eksilme evsafında noksanlık yok. Kimi doğrudan kimi dolaylı olarak kadim vazifelerini  icra ediyorlar. ABD-Fransa-Almanya İngiltere- İran  hep bildik davranışlar içinde.
ABD içimizdeki hazırlıklarını tamamladıktan sonra, düşmanlıklarına devam ediyor, şimdi de yeni bir yöntem deneyeceğe benzer. Aklınca elimizi kolumuzu bağladıktan sonra, sözüm ona önümüzden çekildi. Gücünüz varsa buyrun diyor, Tehditlerine ara vermeksin devam ediyor.
Çömezleri de ardı sıra havlamaya devam ediyor. ABD ‘nin yaptığı silah yığınağı, verdiği eğitim, Türk devletini yavaşlatmaya –duradurmaya yetmeyecektir. Yerli halktan destek görmeyen hiçbir güç başarılı olamaz.
Dünya kiliseler birliği eldeki ABD tokmağıyla havanda su dövmeye devam ediyor. Daha çok canlar yanmaya devam edecek. Osmanlı coğrafyasında Türk ordusu ve devleti özlemle beklenen kurbanlar kesilerek, ayağına halılar döşenerek beklenen kutsal misafir, kutsal koruyucu olarak dönecektir.
 Bundan asla kimsenin en ufak bir şüphesi olmamalı. Bizler dünyayı bir 600 yıl daha yöneteceğiz hem de tek kutuplu olarak, sonrasına bakarız.
Yalnız! İlk hareketlenmelerde daha dikkatli olunmalı, çok hızlı hamlelere girişilmemelidir. Sahaların-şartların olgunlaşmasına  azami dikkat etmekte büyük yarar var. İçimizdeki parakundilerin afişe edilme zamanı geldi, yavaştan bu işe girişilmeli, fısıltı gazeteleri devreye sokulmalı, görsel propagandaya önem verilmeli.
ABD nin bohçalama hareketlerine set çekilmeli alternatif yöntemler ve misillemeler işleme konulmalıdır. Asla! Bohçalamanın tamamlanmasına izin verilmemeli, gaflete düşülmemelidir. Balkanlardaki hareketlenmeler ile Kafkaslardaki kıpırdanmalara dikkat edilmeli, Azerbaycan’ın Geliştirilmesine Ordusunun Takviyesine Ara Verilmemelidir.
Kafkaslardaki İran faaliyetleri kontrol edilebilir kabul edilebilir düzeye çekilmelidir. Balkanlar çıkş kapımız-Kafkaslar ise soluk borumuzdur. Asla ihmale gelmez. Çeçenistandaki  gayrı nizami varlığımız güçlendirilmelidir.
Suriye operasyonunda başarı kesin olmakla birlikte, isevist kalleşliğe ve müdahalelere, sürprizlere daha da hazır olunmalı. Onların dostluğu yalan, düşmanlığı yamandır. Tarih derslerinde ibretlik olmamalıyız. Bir-ir ve diri olduğumuzda tüm dünya ile aynı anda savaşır ve kazanırız.
Kızıl elmada  buluşmak üzere, Tüm Türkler bir ordudur, ordunun duasına eşlik etmeliyiz.
Görkemli Çalabımız görklü himayesini ordumuz üzerinden eksik etmeye, başarı sağlamarını nasip eyleye.
Görklü Çalabımızın görkemli selamları ordumuzun ve kahraman evlatlarımızın üzerine olsun vesselam.

 Lütfullah Kaleli


Etiketler; #Tehdit
Yorum Ekle
Ad Soyad
Yorum Başlığı
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.