Mektup 2

Mektup 2

15717 (0)

Lütfullah KALELİ

Lütfullah KALELİ

İzlanda’da milli takım üyelerine yapılan zulum ve hakaretin ardından, Kıbrıs Rum kesiminin sondaj gemimizin personeli hakkındaki tutuklama kararı ve MSB’nına gönderilen tehdit mektubu , sinsi planların dışa vurumundan başka bir şey değildir.
Türkiyenin sudan bir bahane ile haçlı saldırısıyla karşılaşması an meselesidir. Tıpkı Libya’da olduğu gibi. Her türden bölücü örgüt iş başında iken; Suriye’den gelen zorunlu misafirlerimizin bize karşı silahlandırıldığı duyumları bir kaç kanaldan bana ulaştı. Doğruluğunu bilemiyorum ama bana mantıklı geldi.
Sayın Cumhurun başı; sizi TV.de Kur’an okurken gördüm. Sanırım Müslümansınız. Bu Suriyeliler ne ümmettir, ne de muhacir. Düpe düz HZ.Muhammed’e muhalefet  eden, vatanlarını zevk için terk  eden, vatanlarına ihanet eden bir guruh, süfli çıkarlar için yapamayacakları melanet yok.
 “HUBBUL VATAN ,MİNEL İMAN “vatan sevgisi imandandır. Buyuran peygamberimize eylemleriyle muhalefet eden bu imansızlara, hiç bir özelliği olmayan Suriyelilere vatandaşlık vererek benimle aynı seviyeye getirmeniz benim zoruma gidiyor. Bunlar yakın geleceğin bölücüleri, PKK türevi olmaya adadaydırlar. Öldürdükleri –yaraladıkları- ırzına geçtikleri vatandaşlarımız ortada dururken birde mallarımızı çalıyorlar.
En güçlü olduğunuz Konya’da bile; halkımız bu imansızlardan şikâyetçidir. Her gün, şikâyetçilerin sayısında  KORKUNÇ ARTIŞ OLMAKTADIR. Hiç kimsenin sizi yanıltmasına izin vermemelisiniz.
Ordudaki erken terhis olayının sonuçları ağır olacağa benzer, yakın bir zamanda birçok şeyleri sineye çekmek zorunda kalabilirsiz. O gür sesiniz kısılmaya mahkûm olabilir.
                Libya benzeri saldırıların önüne geçmek sizin görevlerinizden sadece birisidir. İçeridekilerin ve dışarıdakilerin hakkından sadece diplomasi ile gelinmez, kuvvet kullanmak gerekecektir. Bazı hallerde yurttaşlarımız sizleri dinlemeyebilir. Tıpkı İstiklâl savaşı öncesinde olduğu gibi.
Batılı vahşiler, doğacak arslanı daha doğum esnasında öldürmeye niyetliler. Onların niyetleri kendine, Kurt balası sağ salim doğacaktır, büyüyecektir. Korkusuzca ününü yeryüzüne(ACUN’A) yayacaktır.
Rumlar bizim personelimizi fiilen tutuklamaya kalkacaklardır. Onlar şarlatandır. Gerekli önlemleri daha da genişletmeli yüce Türk milletine büyük bir utanç yaşatmamalısınız. Bunu sizden beklemek her Türk’ün hakkıdır. Süleymaniye’de Askerimizin başına çuval geçirilmesinin utancını hala taşıyoruz, yeni çuvallara hayır diyoruz. Ya sizin görüşleriniz ne yöndedir meraktayız.
Sözün yanı sıra  eylemlerin de yeridir-zamanıdır. Misilleme haktır. Yapılmalıdır. Yüce Türk milletinin hizmetinde olanlara selam.
Çalabımız siyaset adamlarına akıl izan versin.  Çalabımız, Türk’e yar ve yardımcı olacaktır. Çünkü: Türk merttir- ihlâslıdır-Çalışkandır –metindir-Hünerlidir erdemlidir.  Gelimli gidimli dünya, son ucu ölümlü dünya, hani benim diyen bey erenler. Adı güzel kendi güzel Muhammed’e salâvat. Selam yüce Türk milletine olsun vesselam 

Lütfullah Kaleli


Etiketler; #Mektup #2
Yorum Ekle
Ad Soyad
Yorum Başlığı
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.