Utanmaz Sahtekârlar

Utanmaz Sahtekârlar

26348 (0)

Aydemir SEZGİNER

Aydemir SEZGİNER

Osmanlı devletini kuranlar Türk’tü. Osmanlının enkazından yeni bir devlet (Türkiye Cumhuriyeti ) Devletini kuranlar da Türk’tü. Osmanlıya ecdadım diyerek sahip çıkan sahtekârların içinde ben Türk’üm diyen tek bir kişi yoktur. Türk’ün kimliğini Anadolu’dan silmek isteyenler Osmanlıya ecdadım diyemez. Bu millet maskelerin arkasındaki gerçeği fark etmek mecburiyetindedir ve er geç edecektir.
Osmanlının, Çok uluslu, çok dilli, çok dinli, çok etnik kökenli, Mozaik devleti, Etnik kökeni Türk olmayan unsurların ihanetine hedef olmuş ve çökmüştür. Panislamizm politikaları da iflas etmiş, Arap ülkeleri – İngiliz işbirliği ile Osmanlıyı arkadan hançerlemiştir.
Türkler Osmanlıyı sahiplenmiş, küllerinden yeni bir Türk devleti kurmayı başarmıştır. Türklerin. Ezeli düşmanları,1071 de yedikleri şamarı unutamamış, Türkleri Anadolu’dan silme sevdalarından kurtulamamışlardır.
Ulus devletle hesaplaşma günü gelmiştir diyen, Türk’üm diyemeyen yerli işbirlikçilerle kol kola giren haçlılar, son Türk devletini tarihin karanlıklarına gömmek için uzlaşmışlardır. Bu ittifakın silahlı organizasyonu olan PKK İle birliktedirler.
PKK ile müzakereler, açılımlar bu gün gelinen nokta, milletimizi aldatma ve yanıltma içeriklidir, Silah bıraktığını, bırakacağını söyleyen terör örgütü elebaşı caninin söylemlerini ciddiye alma gafletine düşmüşlerdir. 
Silahlar devletimize teslim edilmemiştir, edilmeyecektir.. Bu silahlar ya ülke içerisin de gizlenecek veya sınır dışına çıkarılacaklardır. Talep ve isteklerine boyun eğilmediğinde tekrar, ateşlenecektir. 
Diyarbakır da yapılan nevruz şenlikleri bahanesiyle yapılan, tek bir Türk bayrağı olmayan miting teki söylemler, her şeyi bütün çıplaklığı ile ortaya koymaktadır
Ulus devleti yıkıp, yerine Çok uluslu, çok dilli, çok etnik kökenli mozaik bir devlet hayali peşinde olanların, Türk kimliğine olan nefretleri, kinleri ortadadır.
Yeni kuracakları devletin bir Türk devleti ve Osmanlının, Türkiye Cumhuriyetin bir devamı olmayacaktır. Bu emperyalist işbirlikçilerinin kurduğu, emperyalizmin uşaklığına hizmet edecek bir devlet olacaktır. Hayalleri gerçekleştiğin de binlerce yıldır Türkün Azmi ve Allahın yardımı ile varlığını sürdüren Türk milleti tarihin karanlıklarına gömülecektir.
 Uydurma bir mozaik ümmet devlet kurma hayali içinde olanlar, unutmamalılar ki, Ne mutlu Türk’üm diyen aziz ATATÜRK ümmete, millet olmanın önemini ve zaruretini öğretmiştir. Bu büyük millet ümmetliğine de millet olmanın şuuruna da sahip çıkacaktır.
Türk kimliği olmayan hiçbir oluşum Anadolu da yaşayamayacaktır. Bakanlar kurulunda, ben Türk’üm diyen tek bakan bulunmayan, bu iktidar, işgal kuvvetleri misali geldikleri gibi gidecekler. Yıkımlarının hesabını da mutlaka verecekler.
Allahtan bile Çok korktukları, talimat ve projelerine emir kulluğu yaptıkları Emperyalizmin ağa babası Amerika,. HAÇLI VE SİYONOİST ler onları kurtaramayacaktır. Şafak sökmek üzeredir.

Aydemir Sezginer

Yorum Ekle
Ad Soyad
Yorum Başlığı
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.