Günün Haberleri - TÜRKİYE'DEHABER - TÜRKİYE'DEN DÜNYA'YA KAYNAĞINDAN HABER

Günün Haberleri


İyi Parti’nin Su ve Ulaşımda İndirim Talebi Ertelendi
İyi Parti’nin Su ve Ulaşımda İndirim Talebi Ertelendi İlk olarak İyi Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş tarafından dillendirilen ve İyi Parti Konya Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri tarafından verilen Konya’da su ve ulaşım ücretlerinde indirim yapılması ile yol kenarı otopark ücretlerinin iptal edilmesi ile ilgili önerge Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısında alınan karar ile 1 ay sonra görüşülmek üzere ertelendi.
Haber Merkezi">.

24.06.2019 12:09:57
İşte Dünyanın En Verimli Motoru
İşte Dünyanın En Verimli Motoru Patentli Sabit Mıknatıs Teknolojisi ile enerji tasarrufu ve yüksek performans sağlayan EMF Motor tüm elektrik motorları segmentinde en yüksek verimi sunuyor.">.
24.06.2019 16:09:00
Başkan İsmail Arslan Kayasu’da
Başkan İsmail Arslan Kayasu’da Konya Akören Belediye Başkanı İsmail Arslan, 7 Temmuz Pazar günü Kayasu’da yapılacak olan 24. Geleneksel Körpe Seyyid Pilav Günü münasebetiyle Körpe Seyyid Türbesi’nde incelemelerde bulundu.">.
24.06.2019 16:12:25
Piyano Konseri Ve Bale Gösterisi Nefes Kesti
Piyano Konseri Ve Bale Gösterisi Nefes Kesti Özel Kıyanus Bale ve Müzik Okulu ' Piyano Konseri ve Bale ' gösterisi 20-21 Haziran 2019 tarihlerinde Selçuklu Kongre Merkez' inde gerçekleştirilirken, gösteriler öğrenci veliler ve misafirlerden tam not aldı.">.
24.06.2019 16:20:42
Bankalar Emlakçılığa Soyundu
Bankalar Emlakçılığa Soyundu Konya Emlakçılar Odası Başkanı Sedat Altınay; “ Kredi borçlularının ödeme zorluğuna düşmesi sonucunda ellerinde çok sayıda, arsa, bina, konut biriken bazı bankalar, icra yoluyla düşük fiyatlı satış yerine, bu gayrimenkulleri kendi portföyüne alıyor ardından da online sitelerinde verdikleri ilanlarla satışa çıkarıyor. Bankaların bu ilanlarında konut satışları başı çekerken arsa ve binalarda portföyde yer alıyor. Kısaca bir şey söylemek gerekirse, Bankalar Emlakçılığa soyunurken, bizde herkes kendi işini yapsın diyoruz. Bankalar ellerinde bulunan konut ,işyeri ve gayrimenkulleri bizlere versin bizlerde onların satışı gerçekleştirelim” dedi.">.
24.06.2019 16:28:49